Witamy na naszej stronie

Znajdziesz tutaj większość informacji, które opisują nasz profil biznesowy. Każdego dnia, bezustannie, rozwijamy portfolio naszych usług. Staramy się sprostać każdemu oczekiwaniu naszego klienta by w pełni zaspokoić jego potrzeby. Inowacja to nasze drugie ja, to nasza marka.

Dla nas wszystko jest możliwe

Każde zadanie czy też każdy problem analizujemy indywidualnie. Szukamy wszystkich potencjalnych zagrożen do których przypisujemy odpowiednie akcje. Następnie badamy ich skuteczność, by doprowadzić daną usługę do perfekcji.

O naszej firmie

O nas

Nasza firma jest prężnie rozwijającą się organizacją z sektora logistycznego. Ciągłe wyzwania, które rodzą duże możliwości, dają nam ciągłą, nieustaną motywacje, dzięki której bezustannie poszerzamy nasze horyzonty. Jeżeli uważasz ze czegoś się nie da zrobić, proszę daj nam przeanalizować temat.

Nasze usługi

Nasze usługi dedykowane są pod naszego klienta. Staramy się sprostać każdemu zadaniu, ale mamy też standardowe usługi. Pakowanie asortymentu jak również, naprawa, malowanie, pranie przekładek czy też pojemników oraz ich magazynowanie to nasza codzienność. Posiadamy własne centrum logistyczne.

Nasi partnerzy

Dzięki zaangażowaniu i ciągłemu doskonaleniu naszych usług, w naszym portfolio znajduje się szereg partnerów z sektora logistycznego. Należą do nich nie tylko nasi klienci, ale również dostawcy, którzy są częścią naszej strategii oraz wspólnego dobra, które każdy z naszych klientów może codziennie odczuć.

Jakie usługi możemy Ci dostarczyć:

Pakowanie

Pakujemy dosłownie wszystko. Każdy produkt jest dla nas na wagę złota. Obchodzimy się z nim delikatnie oraz zgodnie z procedurami panującymi w danym zakładzie. Sprawdź nas, proponujemy testowe 5 dni wolne od opłat.

Naprawa, malowanie

Coś się popuło ? Coś wymagą odświeżenia ? Dla nas to standard. Każde zadanie traktujemy indywidualnie, w taki sposób by klient czuł pełną satysfakcje z wykonanej usługi. Pytasz jak to możliwe ? Pozwól nam to pokazać.

Magazynowanie

W celu pełnego zaspokojenia potrzeb naszych klientów, otwarliśmy nasze pierwsze centrum logistyczne na terenie śląska. Posiadamy magazyn wysokiego składowania, na którym możemy trzymać dla Ciebie wszystko.

Masz jakiś ciekawy projekt ?

Prześlij nam wszystkie informacje w formularzy poniżej. Odpowiadamy w przeciągu 24 godzin. Gwarantujemy pełne zadowolenie.

Najcześniej zadawane pytania

By sprostać Pańswa oczekiwaniom w tej cześci strony znajdować bedą się najcześciej zadawane pytania przez naszych klientów. 

Według standardów jakie wprowadzamy w naszym firmie, wszystkie odpowiedzi, znajdujące się obok są informacjami faktycznymi opisującymi obecny stan

W razie jakich kolwiek dodatkowych pytań prosimy o bezpośredni kontakt z naszym biurem obsługi klienta.

W jaki sposób zapewniacie Państwo ciągłość procesów ??
Wszystkie świadczone przez nas usługi wykonujemy z należyta staranności i dzięki niemal w 100 procentach bezpośrednio zatrudnionych w naszej firmie pracowników, korzystamy przy tym z najwyższej jakości własnego sprzętu, narzędzi i maszyn. Stawiamy na niezawodność, bo doskonale wiemy jak istotnym czynnikiem dla naszych Klientów jest ciągłość outsourcowanych procesów
Czym wyróżnia się Wasza firmę na tle konkurencji ??
Elastyczność! Prócz w/w niezawodności naszym wyróżnikiem jest elastyczność w dostosowaniu się do potrzeb i specyficznych wymagań naszych klientów.
W jakich sektorach poszukujecie potencjalnych klientów ??
Nasi klienci to głownie firmy produkcyjne, którzy korzystając z naszego know-how powierzają nam obsługę logistyki wewnątrz zakładowej. Znając zasady i wymagania tych firm to właśnie sektor firm produkcyjnych jest obszarem gdzie kierujemy nasze usługi.

Zostań naszym pracownikiem i osiągnij sukces.

Zacznik pracować w najszybciej rozwijajacej się firmie z sektora obsługi logistycznej. Nadaj tor swojej karierze.

Opinie

“NOGRA to firma z pasją. Z chęcią słuchają krytyki, którą traktują jako wskazówki do doskonalenia. Nigdy, podczas naszej 3 letniej współpracy, nie było sytuacji, że musiałem dwukrotnie zwrócić na coś uwagę. Dużo się od nich sam nauczyłem. Pokora, profesjonalizm i pełne zaangażowane w pełni opisuje ich cały zespół, począwszy od pracowników, a skończywszy na kadrze zarządzającej”

Tomasz Kowalski

Pliko Poland.

Nasi partnerzy

.

+48 32 268 41 19

Obsługa klienta

41- 530 Dąbrowa Górnicza

ul. Strzemieszycka 8

Kontakt

Zostaw nam swoją wiadomość. Odezwiemy się maksymalnie do 24h.

 Wszystkie prawa zastrzeżone NOGRA 2016-2020
Translate »